04:45:00
Club Friendship
Nadirus Institute U22 VS 0-0 Paulistano U22
In the game
05:30:00
Austrian male qualification
Cote d'Ivoire VS 0-0 Mexico
06:00:00
Brazil A
bahia VS 0-0 Juventus
Intra committee super
Caracas Mustang VS 0-0 Araguatoros
Gremio VS 0-0 Palmeiras
06:05:00
Gollum Women's Football Team
Women's Football Team of Cali Sports Association VS 0-0 Cali America Women's Football Team
06:30:00
Barra cup
Sportivo Iteno VS 0-0 San Lorenzo Sports Association
06:45:00
Draguaira VS 0-0 Miranda Demon
07:00:00
Mo Nu Chao
Neckasa Women's Football Team VS 0-0 Pachuka Women's Football Team
Guy Guidry VS 0-0 Gatrosulia
Club friendship
Deportiva Once Caldas VS 0-0 Cali America
Corinthians VS 0-0 victoria
Ocean Crown U19
Fiji U19 VS 0-0 Tahiti U19
Trotamentos VS 0-0 Capital Spartacus
Ba Bing
Porto Alegre San Jose VS 0-0 Athletic Bilbao MG
Fruminense VS 0-0 Brazil International
08:00:00
WNBA
Minnesota Bobcat VS 0-0 Connecticut Sun
Not Started
Uruguay C
Yale University VS 0-0 Atenas, Montevideo
Dominican nail
Caneros VS 0-0 Leones
Kaprow VS 0-0 San Telmo RS
08:30:00
A Lan B
Sennariu VS 0-0 Tokyo
Dravega VS 0-0 Indios San Francisco
Beauty profession
Dallas FC VS 0-0 Portland Timbers
Puerto Rico VS 0-0 Italy
09:00:00
Americas Cup
Argentina VS 0-0 B2
American B
Colorado Springs VS 0-0 Tulsa driller
Argentina VS 0-0 Ecuador
09:30:00
Colorado Jet VS 0-0 Sporting Kansas City
10:00:00
Solomon Islands U19 VS 0-0 Vanuatu (U19)
Ink Girl LNBPF
Red Eagle Woman VS 0-0 Veracruz Red Eagle Women's Basketball Team
Las Vegas ace VS 0-0 Washington Mystery Man
Medium U21
Cangzhou Lion U21 VS 0-0 Tianjin Jinmen Tiger U21
Adelitas Women's Basketball Team VS 0-0 Freselas Women's Basketball Team
10:30:00
Galaxy Los Angeles VS 0-0 Los Angeles FC
11:06:00
Juarez Women's Football Team VS 0-0 Guadalajara Women's Football Team
12:00:00
Australian Virgin Super Girls
Alamen Women's Football Team VS 0-0 Women's Football of Xinxing Sports Association
15:00:00
New Zealand Cup
Philimid Bay VS 0-0 Spilett
Korean Women's Federation
Women's Football Team for Gratitude VS 0-0 Shuiyuan FMC Women's Football Team
15:30:00
New Zealand Federation
Nelson Giant VS 0-0 Otago Digs Gold
Aoweibei U20
Man Lilian U20 VS 0-0 Chius Brumbez U20
16:00:00
South Australia Women's Federation
Hobart Lightning Women's Basketball Team VS 0-0 Bendi High Spirit Women's Basketball Team
Balarat Miner Women's Basketball Team VS 0-0 Sandringham Sabre Women's Basketball Team
Philippines MPBL
Ilo United Royal VS 0-0 Malikina shoemaker
Women's Federation of Northern Australia
Southwest New Town Pirates Women's Basketball Team VS 0-0 Phoenix Sunshine Coast Women's Basketball Team
Eastern Australia Women's Federation
Penris Panther Women's Basketball Team VS 0-0 Sydney Comet Women's Basketball Team
Keller Xunlei Women's Basketball Team VS 0-0 Diamond Valley Eagle Women's Basketball Team
Russian Youth Federation
Novgorod Youth Team VS 0-0 Moscow Chertanovo Youth Team
16:15:00
Sutherland Sharks Women's Basketball Team VS 0-0 Northern Bear Women's Basketball
Australia Kunming U23
Logan Lightning U23 VS 0-0 Kapalaba U23
16:30:00
Mackay Meteorite Women's Basketball Team VS 0-0 Cairns Dolphin Women's Basketball Team
Gambier Mountain Pioneers Women's Basketball Team VS 0-0 Knox Raiders Women's Basketball Team
ASK Bravo VS 0-0 MTK Budapest
Central crown
Qujing is suitable for walking VS 0-0 Qianxinan Xufengtang
Brisbane Spartan Women's Basketball Team VS 0-0 Brisbane Capital Women's Basketball Team
Isilmo VS 0-0 Sazonok
Rochedar Wandering Youth Team VS 0-0 Gold Coast United U23
Videoton VS 0-0 Ajak
17:00:00
Central Australia Women's Federation
Norwood Flame Women's Basketball Team VS 0-0 Western Adelaide Fighter Women's Basketball Team
Woensdorf VS 0-0 Usti
Pedestal VS 0-0 Temalika
Basketball World Cup U17
China U17 VS 0-0 Egypt U17
Lendava VS 0-0 Lubin Zagrebi
17:15:00
Australasia
Bentley Green VS 0-0 Eastern Lions
17:30:00
International women
Australia Woman's VS 0-0 China Women's Basketball
Aussie Weichao
Melbourne Knights VS 0-0 Manninger blues
Women's Friendship Competition
Aoweichao
Man Lilian VS 0-0 Cius Brumbez
Australia
Pokherre VS 0-0 Brendala Eagle
Lithuania U17 VS 0-0 New Zealand U17
Inca
Mohammadan VS 0-0 Calcutta
Lanvorilingflo VS 0-0 Kingston City
18:00:00
South Australia Federation
Keller Xunlei VS 0-0 Diamond Valley Eagle
UOR-5 Moscow State Youth Team VS 0-0 Moscow Locomotive Youth Team
Aoweijia
Blacktown Spartans VS 0-0 Napier Union
Korea K3 Union
Datian Metro VS 0-0 Changyuan
Japanese Federation of Workers
Hiroshima Three Arrows VS 0-0 Kobe Victory Ship
Bhutan Court Union
Tanzania FC VS 0-0 BFF College U19
Japan VS 0-0 the republic of korea
Red Star Belgrade VS 0-0 Sochi
Hobart Electro Optics VS 0-0 Bendigo Braves
Shizong Duobo Women's Football Team VS 0-0 Seoul City Hall Women's Football Team
Ballarat Miners VS 0-0 Sandringham Sabres
Australia Kunming A
Morton Bay United Reserve VS 0-0 Brisbane Strikers
Changning Women's Football Team VS 0-0 Qingzhou FC Women's Football Team
Xuanshan Warrior VS 0-0 Bataan's rise
ANZ South Union
Rangers VS 0-0 Inner West Hawks
Eastern Australia Union
Peng Risi Panther VS 0-0 Comet of Sydney
Northern Australia Union
Pirates in Southwest New Town VS 0-0 Phoenix Sunshine Coast
International competition
18:15:00
Sutherland Sharks VS 0-0 Northern bear
Australia Tajikistan Super
Gnoerkhicanates FC VS 0-0 Hobart Zebra
Lonceston City VS 0-0 Lanceston Union
18:30:00
Logan Lightning VS 0-0 Kapalaba
Preston Lions Women's Football Team VS 0-0 Brunswick Zuyundas Women's Football Team
Adanna City VS 0-0 Bomaris
Northern Eagle Sunshine VS 0-0 Aston Royal
Korea K Union
Incheon United VS 0-0 Jin Quan worships martial arts
Pascoe Warren VS 0-0 Morand Zebra
Australia Kunming Supermarket
Rochedale Rovers VS 0-0 Gold Coast Link
Mackay meteor VS 0-0 Cairns marlin
Western Australia Women's Federation
Lakeside Lightning Women's Basketball Team VS 0-0 Coburn Cougar Women's Basketball Team
Spartans of Brisbane VS 0-0 Brisbane Capital
Australia Kunming B
Besai United VS 0-0 Southern Union
Shuiyuan FC VS 0-0 Ulsan Hyundai
Mount Gambier Pioneer VS 0-0 Knox Raider
Senator Warwick Women's Basketball Team VS 0-0 Willeyton Tiger Women's Basketball Team
Australian cloth armour
North Pine VS 0-0 Redcliffe
18:45:00
Australia Central Department Federation
Norwood Flame VS 0-0 Western Adelaide Warrior
South Australia Women's Supermarket
Salisbury Women's Football Team VS 0-0 Adelaide University Women's Football Team
19:00:00
Flinders United Women's Football Team VS 0-0 Adelaide City Women's Football Team
Ajax VS 0-0 Zwalle
Australian Western Super League
Perth SC VS 0-0 Floreat Athena
Union Indonesia
Pacific Caesar VS 0-0 Sala Dega
19:30:00
NBL
Wuhan Contemporary VS 0-0 Jiangsu Yannansuke
Philippines U17 VS 0-0 Argentina U17
Hong Kong Taurus VS 0-0 Hebei Xianglan
Guangxi Weizhuang VS 0-0 Henan Credit Store Old Wine
Central Asia U20
Turkmenistan U20 VS 0-0 Uzbek U18
Karlsruhe VS 0-0 Viktoria Plzen
19:35:00
China Super League
Henan Songshan Longmen VS 0-0 Shanghai seaport
19:45:00
Singapore Union
Balestier Khalsa VS 0-0 Brunei DPMM
20:00:00
Hassa A
Jetisse Football Club VS 0-0 SD Family
Konoplev Youth Team VS 0-0 Sochi Youth Team
WSG Tyrol VS 0-0 Vaduz
Canada U17 VS 0-0 United States U17
Vienna Fast Youth Team VS 0-0 Graz Youth Team
Wendell VS 0-0 Horsens
Kazan Ruby Youth Team VS 0-0 Soviet wing youth team
Ural Youth Team VS 0-0 Rostov Youth Team
20:30:00
MTK Budapest VS 0-0 Gularedge
Western Australia Union
Senator Warwick VS 0-0 Willeyton Tiger
Vietnam Union
Da Nang Long VS 0-0 Saigon heat
21:00:00
Brunswick VS 0-0 Basel
Musewitz VS 0-0 Barokstadt
Horse Football Association
Kedah VS 0-0 Penang
Sparta Praha VS 0-0 Trinidad and Tobago
Wolfsburg VS 0-0 Lamamley
Sosnovik VS 0-0 St. Perten
21:30:00
Xiyong VS 0-0 grasshopper
22:00:00
Yila Super
Karaba VS 0-0 New Rhodes
Eisensenecker Women's Football Team VS 0-0 Zwole Women's Football Team
Russian Women's Cup
Suviduf Women's Football Team VS 0-0 Rostov Women's Football Team
Icelandic Ding
Xiaweilagdi VS 0-0 RB Kevlavik
Zenit Youth Team, St. Petersburg VS 0-0 Moscow Central Army Youth Team
Spartak Moscow Youth VS 0-0 Krasnodar Youth Team
Faker Youth Team VS 0-0 Grozny Youth Team
LASK Linz VS 0-0 Bujayovitzenamo
Kak VS 0-0 Nave Basra
Helida Rendi VS 0-0 ymir
Ekibastuz VS 0-0 FK Ares
White Russian Women's Supermarket
Gomer Women's Football Team VS 0-0 Dnieper Women's Football Team
Aswedlil VS 0-0 Kyria
Baqing Championship
Avai Youth VS 0-0 Barra SC U20
Lebanon cup
Ansar VS 0-0 Burj
Belarus A
Soligor Petrikov VS 0-0 Volna Pinsk
22:30:00
Central Army of Sofia VS 0-0 Nishradniki
23:00:00
International friendship
Costa Rica U20 VS 0-0 El Salvador U20
SV Tilmitch VS 0-0 Leoben
Fenpropyl
Nups VS 0-0 Tote
Mexico U23
Puebla U23 VS 0-0 Santos Laguna U23
Lida VS 0-0 Belarus U17
Juarez U23 VS 0-0 Atenas U23
Cretaro U23 VS 0-0 Tijuana U23
23:15:00
LJS VS 0-0 EPS reserve team
23:30:00
Uzi Cup
Mangan Navelbaho VS 0-0 Bukhara
Erect pottery armour
Konosakiris VS 0-0 Sargris
Dips VS 0-0 MPS Old Star
Tups VS 0-0 HyPS
00:00:00
Wiz VS 0-0 Kapfenberg
A female
Platens Women's Football Team VS 0-0 Hurricane Women's Football Team
Pullout nail
Scanst VS 0-0 Valmax Team B
European Cup
Winner of Game 4 1/8 Final VS 0-0 Germany
Swedish Women's Super League
Hegan Women's Football Team VS 0-0 Trelleborg Women's Football Team
Moscow Dinamo Youth Team VS 0-0 Orenburg Youth Team
Norepin
Foer Island VS 0-0 A'dal
Spain VS 0-0 Germany
Batika Youth Team VS 0-0 Strogino Youth Team
Kyrgyzstan U20 VS 0-0 Afghanistan U20
Finn nail
chaps VS 0-0 Kotka
Gambia Super
Falcon VS 0-0 Royal Banjul
Napez II VS 0-0 Chester
Theolie VS 0-0 Vilnius Investment
Nuo'er Xueping Women's Football Team VS 0-0 Christista Women's Football Team
Winner of Game 4 1/8 Final VS 0-0 Winner of Game 2 1/8 Final
Staal Jorpeland VS 0-0 Vader
00:30:00
France U17 VS 0-0 Australia U17
Amstelton VS 0-0 Steyr forward
Zenit, St. Petersburg VS 0-0 Talaris
01:00:00
Spain U17 VS 0-0 Turkey U17
Pito Women's Football Team VS 0-0 Lin Xueping Women's Football Team
Klinsma VS 0-0 First Vienna
Pullout ultra
Riga Football Academy VS 0-0 Yergawa
Sinis B VS 0-0 Vidbicha
Hamabi Women's Football Team VS 0-0 AIK Solna Women's Football Team
Tukums Team B VS 0-0 Sardus
Schwarz VS 0-0 Worth
Vitesyo Women's Football Team VS 0-0 Rosengrad Women's Football Team
Vienna SC VS 0-0 Mohr
ASK Voitsberg VS 0-0 Graz AK
SK Filstenfeld VS 0-0 Oberwater
Buhler VS 0-0 nynas
02:00:00
Ayimant
CA Fenix Pilar VS 0-0 Los Andes
Faroe Super
NSI Lunavik VS 0-0 Vistul
Ice Lady Armor
Greendavik Women's Football Team VS 0-0 Ajanis Women's Football Team
White Russian ultra
Ruokino Torpedo VS 0-0 Slavia Mozri
San Lorenzo Women's Football Team VS 0-0 Banfield Women's Football Team
Argentino de Quilmes VS 0-0 Canuelas
Bruce U20 VS 0-0 Krichuma Youth Team
IBV Vesvennica Women's Football Team VS 0-0 Afechaldin Women's Football Team
02:30:00
Ballymena United VS 0-0 Aars
Newcastle City FC VS 0-0 Port Ville
Melkesham Town VS 0-0 Bristol Rovers
Lancaster VS 0-0 Field
02:45:00
Northern Ainv Super
Laen FC Women's Football Team VS 0-0 Linfield Women's Football Team
Aberystwyth Town VS 0-0 Redley Fey
MidYoungster Women's Football Team VS 0-0 Lisbon Wandering Women's Football Team
03:00:00
Winner of Game 6 1/8 Final VS 0-0 Winner of Game 5 1/8 Final
Portugal VS 0-0 France
Winner of Game 6 1/8 Final VS 0-0 France
Balayi
Guairena VS 0-0 Reisitten SC
Tambetali Athletics VS 0-0 Kalapur melon
Changchun Yatai U21 VS 0-0 Beijing Guoan U21
Shanghai Shenhua U21 VS 0-0 Zhejiang Team U21
Brazil B
Zeala VS 0-0 Santos
Sichuan Jiuniu Reserve Team VS 0-0 Henan Team U21
Midland VS 0-0 Villa Dalmine
Basheng Cup
Pirasicaba VS 0-0 University of San Joao
Mexicans
Puebla VS 0-0 Santos Laguna